-2 C
Skopje
23.2.2019 - 12:33

Ознака: Гемиџии 2018

По Вардар од Велес заплови 20. Вардарска регата „Гемиџии 2018“

Под Мало мовче утрово по Вардар од Велес заплови 20. Вардарска регата „Гемиџии 2018“ што ја организира Општина Велес. Во својство на организатор денеска во...