-6.2 C
Skopje
26.1.2022 - 7:01

Ознака: Гвинет Палтроу

Гвинет Палтроу ги открива долгорочните последици по закрепнувањето од ковид-19

Славната актерка Гвинет Палтроу го сподели своето искуство со ковид-19 и симптомите што ги чувствува неколку месеци по закрепнувањето од болеста. - Имав ковид-19 по...

Гвинет Палтроу веќе не е вљубена во глумата

Гвинет Палтроу изјави дека намалила со снимањето филмови откако сфатила дека „не сака толку многу да глуми“. Единствените актерски појавувања на ѕвездата во последните...

Гвинет Палтроу призна дека со поранешниот сопруг Крис Мартин не профункционирале...

Славната актерка Гвинет Палтроу искрено зборуваше за својот брак со фронтменот на „Колдплеј“ Крис Мартин, во разговор за таблоидот „Експрес”, осврнувајќи се на нивната...

Гвинет Палтроу е престара за марвеловите филмови

Гвинет Палтроу одлучи веќе да не се појавува во марвеловите филмови, бидејќи мисли дека е премногу стара за нив. Глумицата сега има 46 години...

Се омажи холивудската актерка Гвинет Палтроу

Гвинет Палтроу и Бред Фалчук вчера стапија во брак. Тие се во врска веќе четири години, откако актерката се раздели со својот поранешен сопруг,...