22.3 C
Skopje
18.6.2019 - 13:24

Ознака: гаспачо

Која храна треба да се јаде лете?

Летното време наложува и посебен начин на исхрана, избирање продукти што нема да ни предизвикаат мачнина по јадењето и ќе бидат полни со хранливи...