-0.3 C
Skopje
25.2.2020 - 5:17

Ознака: Гамбит Асеко СЕЕ

Алкалоид, Прилеп и Гамбит Асеко СЕЕ со по две победи

По 2-то коло, бранителот на титулата Алкалоид е во водство поради подобриот вкупен скор по табли (9) Фаворитите за највисок пласман, Алкалоид и Гамбит Асеко...