0.3 C
Skopje
20.1.2020 - 20:07

Ознака: второ полуфинале

Втората евровизиска полуфинална вечер низ фотографии

Низ фотографии се претставени настапите на 17-те земји-учесничи во втората полуфинална вечер на изборите за песна на Евровизија што годинава се одржа во Тел...