-1.2 C
Skopje
24.2.2020 - 6:53

Ознака: време на грип

Диета за време на грип

Апетитот и консумирањето храна се нешта што воопшто не ви паѓаат на памет кога вие или некој ваш близок има грип. Сосема е нормално...