10.8 C
Skopje
28.10.2021 - 19:38

Ознака: „Враќање“

Премиера на „Враќање“

Вечерва, во 20 часот, во киното „Синеплекс“ ќе се одржи официјалната македонска и светска премиера на долгометражниот игран филм „Враќање“, во режија на Кастриот...