-1.2 C
Skopje
25.1.2022 - 15:15

Ознака: возни линии

ЈСП утре ќе вози по неделен ред, од среда две привремени...

Јавното сообраќајно претпријатие денеска соопшти дека автобусите од јавниот превоз утре ќе возат по неделен возен ред поради државниот празник 23 Октомври – Денот...