31.8 C
Skopje
25.6.2021 - 11:34

Ознака: „Внатре и надвор од себството“

Изложбата „Внатре и надвор од себството“ во „Мала станица“

Вечерва, со почеток од 19 часот, во мултимедијалниот центар „Мала станица“ ќе биде отворена изложбата „Внатре и надвор од себството“. Изложбата е истражувачки проект...