28.7 C
Skopje
18.7.2019 - 19:48

Ознака: владика јосиф

Владика Јосиф – Газдите да го почитуваат правото на верниците на...

Митрополитот тетовско-гостиварски г.Јосиф од централното празнување на Успението на Пресвета Богородица во неговата епархија, во тетовски Лешок по празничната проповед упати апел сопственици на...