-5.2 C
Skopje
24.1.2022 - 5:28

Ознака: Викторија Бекам

Дејвид и Викторија Бекам наоѓаат начини за да поминуваат повеќе време...

Дејвид Бекам, наводно и забранил на Викторија да користи телефон, бидејќи сакал да ужива некое време без технологија со неговата сопруга, за да разговараат...

Бекамови се решени да имаат езеро на нивниот имот

Дејвид и Викторија Бекам почнале со ископување на езеро на својот имот вреден шест милиони фунти во Котсволдс. Претходно, тие побарале одобрение, во време кога...

Викторија Бекам ќе ја дизајнира венчаницата на својата идна снаа

Викторија Бекам постојано се ангажира, дури и за време на карантинот поради коронавирусот, беше посветена на работата. Најново е дека Викторија Бекам ќе ја дизајнира...

Бекамови ќе прават ритче на својот имот за да се скријат...

За да се заштитат од погледите на љубопитните туристи Дејвид и Викторија Бекам ќе прават ритче високо три метри на својот имот вреден шест...

Стилот на Дејвид Бекам не ѝ се допаѓа на неговата сопруга...

Дејвид Бекам проговори за несогласувањата што ги има со сопругата Викторија. Поранешниот фудбалер на Манчестер jунајтед откри дека модната дизајнерка Викторија Бекам не е...

Викторија Бекам ја сподели со светот својата роденденска забава

Викторија Бекам го прославила својот 46-ти роденден заедно со сопругот Дејвид и нивните деца, уживајќи во вкусната торта во нивниот дом Котсволдс, додека диџејот...

Викторија Бекам објави интерактивен сајт

По летниот одмор со семејството на Бахамите, Викторија Бекам ги извести своите обожаватели дека во функција стави интерактивен сајт. - Мојот нов веб сајт веќе...

Убер-возачот на Викторија Бекам без маица на себе

Поранешната спајс-девојка, Викторија Бекам, на Инстаграм објави фотографија со својот помлад убер-возач, кој во тој момент не носи маица на себе. Станува збор за нејзиниот...