8.8 C
Skopje
28.11.2021 - 0:49

Ознака: Викендов

Викендов „Вип гејм фест 2018“

Мини-фестивалот на игри „Вип гејм фест 2018“, најавуван како најголемиот гејмерски настан за оваа година, ќе се одржи викендов во фоајето на управната зграда...