-5.2 C
Skopje
17.1.2022 - 2:28

Ознака: ВЕСЛАЊЕ

Турција најуспешна на Балканијадата во Струга

Изминатиот викенд на Охридско Езеро беа одржани вкупно 21 трка, беше одржан и конгрес на Балканската веслачка асоцијација, на кој е решено следното Балканско...