Ознака: Верка

Лута рана, синдикални права и студено пиво

Заврши „Таксират 2019“  Со настапот на  легендарниот андерграунд-технодиџеј и поп-суперѕвезда Свен Ват, од многумина нарекуван и таткото на рејверските забави, вчерaвечер во преполната сала на ...