15.7 C
Skopje
20.6.2019 - 5:44

Ознака: вежби

Одбележан Денот на македонската полиција

На градскиот стадион во Штип вчера припадниците на македонската полиција, во состав на одбележувањето на седми мај - Денот на македонската полиција, ѝ презентираа...