17.8 C
Skopje
21.10.2021 - 15:53

Ознака: „Варајати“

„Варајати“ го смести Даниел Креиг на врвот на најплатените актери

Даниел Креиг се најде на врвот на листата на магазинот „Варајати“ за највисоки плати на филмските sвезди, со неверојатни 100 милиони долари. На новата листа...

Работам за имиња што ми биле страст од детството

Секогаш кога илустрирам постер, во заднина ми оди саундтракот од филмот на кој работам, вели Марко Манев Марко Манев е илустратор и графички дизајнер, кој...