16.8 C
Skopje
22.6.2021 - 7:55

Ознака: валентин инцко

Не ја отворајте Пандорината кутија со нон пејперот

Висок претставник во БиХ предупредува Високиот претставник на меѓународната заедница во БиХ, Валентин Инцко, го коментираше појавувањето на нон-пејперот за Балканот и предупреди на опасноста...

Коалицијата на српски партии во Мостар одби да се сретне со...

Коалицијата на српски партии во Мостар „Остани тука – заедно за нашиот Мостар“ одби да се состане со високиот претставник во БиХ, Валентин Инцко....