19.8 C
Skopje
22.6.2021 - 4:51

Ознака: вакви

Мбапе: Не сум тука за да се кријам, сакам вакви мечеви

Обожавам да играм против најдобрите играчи на светот, изјави Мбапе по победата на ПСЖ на првиот меч со Баерн, во дуелот што го обележија...