Ознака: булевар кочо рацин

Утре без вода дел од корисниците на булеварот Кочо Рацин во...

ЈП „Водовод и канализација“ извести дека утре поради дефект на водоводна цевка на булеварот Кочо Рацин, во Центар, без вода ќе останат корисниците на...