16.1 C
Skopje
21.8.2019 - 7:16

Ознака: Бруно Шимлеша

Потпишување книги на штандот на „Три“

Во ВИП-арената „Борис Трајковски“ во тек е јубилејното 30-то издание на Саемот на книгата, една од најзначајните културни манифестации во државата. - Следејќи го своето...