Ознака: бруклин бекам

Бруклин Бекам и Никола Пелц ќе имаат свадба според еврејските обичаи

Британските медиуми тврдат Бруклин Бекам и неговата свршеница Никола Пелц на нивната свадба ќе вклучат еврејски традиции бидејќи неговиот дедо и нејзиниот татко се Евреи,...

Бруклин Бекам ќе се жени за актерката Никола Пелц

Семејството Бекам викендов објави убави вести. Бруклин, најстариот од четирите деца на познатата двојка Дејвид и Викторија, ја запросил својата девојка Никола, пренесува Си-ен-ен. Романтичниот...