12.3 C
Skopje
24.2.2020 - 12:54

Ознака: брачен пар

Нападнат и ограбен брачен пар во кичевското село Србица

Двајца маскирани разбојници ноќеска упаднале во куќа во кичевското село Србица и откако го врзале сопственикот на куќата и неговата сопруга, ги ограбиле. Како што...