-1.1 C
Skopje
18.1.2020 - 0:12

Ознака: борбен

Металург – одличен, тимски, борбен

Добивме ротација плус, поразновидна и потимска игра, со можност да одговориме на секој тип одбрана и на секој противнички напад. Се надевам дека ова...