11.6 C
Skopje
21.10.2020 - 20:24

Ознака: болна жена

Болна жена почина во заглавен лифт

Шеесет и осумгодишна жена во Скопје почина во заглавен лифт додека лекари од Итната медицинска помош се обидувале да ја спасат. Како што информира...