26.9 C
Skopje
17.7.2019 - 17:02

Ознака: божиќно украсување

Новогодишен декор за божиќна магија

Со ништо не може да се замени магијата од божиќното украсување на вашиот дом за новогодишните празници. Природното зеленило, црвените украси, панделките и незаменливите...