-2.2 C
Skopje
17.1.2022 - 20:27

Ознака: биогасна електрана

Заев и Николовски на увид во изградбата на биогасна електрана во...

Премиерот Зоран Заев заедно со вицепремиерот за борба против корупција, Љупчо Николовски и со градоначалникот на Општина Лозово и градоначалникот на Општина Свети Николе...