28.2 C
Skopje
25.6.2019 - 14:33

Ознака: бесплатен презов

Шилегов: Бесплатен превоз за сите средношколци

Гимназијата „Орце Николов“ е едно од средните училишта кое во новата учебна година ќе има енергетски ефикасна фасада во согласност со современите стандарди за...