20.7 C
Skopje
18.9.2019 - 18:31

Ознака: „Бекстејџ“

Од редакција без големи очекувања до магазин број еден

Естрадниот магазин „Бекстејџ“ се враќа на сцената секој работен ден, од понеделник до петок, по 22 часот на телевизијата Канал 5   Миа Костова и Мирослав...