Ознака: Беким Хаџиу

Сопственикот на „Беса транс“: Тие беа наше семејство

Алах да им даде рај на починатите, а на повредените што поскоро опоравување, напиша на својот фејсбук-профил Беким Хаџиу, сопственикот на „Беса транс“, компанијата...