3.3 C
Skopje
10.12.2019 - 4:47

Ознака: Бекам

Бекам до Ибрахимовиќ: 500 голови – тоа значи дека си многу...

Ѕвездата на американската МЛС лига Златан Ибрахимовиќ викендов го постигна 500-от гол во кариерата, а за успехот на адреса на шведскиот фудбалер се уште...

Гризман: Сакам кариерата да ја завршам во САД

Фудбалерот на Атлетико Мадрид, Антоан Гризман, изјави дека во иднина ако добие понуда од легендарниот англиски фудбалер Дејвид Бекам ќе прифати да настапува за...

Бекам и Викторија на летување во Црна Гора

Познатиот пар Викторија и Дејвид Бекам пристигнаа вчера во Црна Гора, каде што ќе го поминат одморот. Дејвид и Викторија во попладневните часови слетаа...