Ознака: без вода

Mал прекин во водоснабдувањето утре во село Радишани

Заради чистење и хлорирање на левата комора од резервоарот за питка вода „Радишани“, утре мали прекини во водоснабдувањето ќе имаат во село Радишани, општина...

Дел од Припор утре без вода

Поради поставување регулаторни цевки утре без вода ќе бидат корисниците од втора зона Припор. Од ЈП Водовод и Канализација, известуваат дека поради поставување на...

Дел од општина Центар утре без вода

Корисниците лоцирани на улицата „Црвена вода“ во општина Центар, утре од 8:30 часот ќе останат без вода за пиење.  Како што информира РЦУК-Скопје, прекинот е поради изведување водоводен...

Без вода утре и задутре дел од општина Карпош

Како што информира РЦУК-Скопје, прекинот е поради чистење и хлорирање на резервоарот Жданец. Од 9 часот утре и задутре можен е мал прекин на водоснабдувањето во...

Без вода дел од Маџир Маало

Поради уличен дефект на цевка Ф 200 милиметри на улицата Ѓуро Ѓоновиќ во населба Маџир Маало, утре без вода од 9:00 часот ќе останат...

One Piece (https://animeheaven.pro/m/2z1) Episode 958 at AnimeHeaven bleach anime heaven

Watch Noblesse Episode 4 at Funimation funimation playstation