Ознака: без вода

Утре без вода дел од Карпош

Поради санирање дефект на шибер ф-200 мм, крстосница од бул. „Митрополит Теодосиј Гологанов“ со улицата „Њу Делхиска“ во Карпош, утре ќе биде прекинато водоснабдувањето...

Дел од Автокоманда денеска без вода

Од 9.30 часот денеска прекин во водоснабдувањето ќе имаат дел од корисниците од населбата Автокоманда, висока зона. Како што соопшти Дежурно-информативниот центар на ЈП „Водовод...

Дел од Аеродром утре без вода

Дел од корисниците лоцирани на улицата „Новопроектирана“ 2 во Реонски центар Аеродром утре од 9 часот ќе имаат прекин во водоснабдувањето. Како што соопшти Дежурно-информативниот...

Поради дефект без вода дел од Аеродром

Поради уличен дефект од Ф-80мм на булевар „Јане Сандански“ до Мајчин Дом во населба Аеродром прекин во водоснабдувањето ќе имаат корисниците од улицата „Васко...

Без струја дел од Усје и Ново Село, без вода дел...

Дел од корисниците од селото Усје утре од 9 до 15 часот ќе бидат без електрична енергија. Во периодот од 9 до 14 часот утре...

Утре без вода корисниците на „Партизанска“

Поради стопирање на приклучна цевка утре прекин на водоснабдувањето ќе имаат корисниците од улицата „Партизанска“. Прекинот ќе почне во 9:00 часот, а ќе трае до...

Без водa утре корисниците од општина Центар

Поради промена на шибер вентил од Ф-3 цола на ул.„Кирил и Методиј“ 48 во населба Центар, утре од од 08.30 часот без водоснабдување ќе...

Без вода делови на Тафталиџе и Козле

Корисниците од зградите со број 92, 94 и 96 на булеварот „Митрополит Теодосиј Гологанов“ во населбата Тафталиџе, како и околните куќи, фабриката Реплек и...

Утре без вода дел од општините Аеродром, Кисела Вода и Сопиште

По завршената реконструкција на водоводната линија во делот од булеварот „Србија“ во Кисела Вода до кружниот тек кај Цементарница Усје АД Скопје, заради преповрзување...

Без вода корисниците од Студеничани

Поради уличен дефект Ф-100мм на ул.2 бр.267 во село Студеничани, денеска ќе биде прекинато водоснабдувањето за корисниците од селото. Како што соопштија од ЈП Водовод...

Watch Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai Episode 1 (https://animefreak.ws/m/jbGG/ep-1) at website https://animefreak.ws. See more anime freaks anime

Watch The Promised Neverland Season 2 Episode 1 at website https://animeflix.nl animeflix my hero academia