-2.2 C
Skopje
19.1.2022 - 9:31

Ознака: бајрамска порака

Овој благословен Рамазан беше со нас во најтешките моменти

Бајрамска Порака на Реисот Шаќир Фетаи Почитувани верници, браќа и сестри! Со голема радост го очекуваме големиот празник Фитр Бајрам, празник на најголемите награди на годината....