-1 C
Skopje
20.2.2019 - 2:56

Ознака: баскетџии

Карванот на баскетџии во Гевгелија

Карванот на баскетџии од Македонија денеска и утре ќе престојува во центарот на Гевгелија каде на импровизирано игралиште ќе се натпреваруваат, надигруваат и докажуваат...