3 C
Skopje
18.11.2018 - 15:59

Ознака: барабан

Помалку земји ќе играат во ЛШ

До синоќа место во групната фаза обезбедија тимови од 14 земји, а тој број најмногу би можел да биде 16, што, секако, би било помалку...