3.8 C
Skopje
20.10.2021 - 5:23

Ознака: АСМЛ

Здравствените работници на протест: Не смееме да работиме под страв и...

Под паролата „Доста е! Стоп за насилството врз медицинарите!“, здравствените работници најавија протест кој ќе се случува в среда на 18 септември, со почеток...