3.8 C
Skopje
30.11.2021 - 4:39

Ознака: армани

Армани подготвува изненадување за престојната скијачка сезона во САД

Легендата на италијанската мода Џорџо Армани, за скијачката сезона подготвува изненадување за богатите љубители на овој спорт во Аспен, во американската сојузната држава Колорадо....