Ознака: апси

(Видео) Полицијата ги апси поддржувачите на Навални

Алексеј Навални денес отпатува за Москва, првпат откако му се слоши минатото лето и беше префрлен во Германија. Навални е еден од најголемите критичари на...

Датумот што ќе апси криминалци

Женска уста се затвора со бакнеж. Тоа одамна го знам. Највкусно е така. Велиш мизогинија, шовинизам, сексизам и феминизам. Да ти кажам нешто. Мизогинија...

Полицијата апси по протестите во Бања Лука

Полициската управа на Бања Лука му упати на Окружното јавно обвинителство кривични пријави против Давор Драгичевиќ и уште три лица поради сомневање дека извршиле...

Полицијата апси пратеник, партиите дебатираат за правото

Апсењето на Небојша Медојевиќ дополнително ги радикализира политичките состојби во Црна Гора Апсењето на пратеникот на опозициската партија Демократски фронт, Небојша Медојевиќ, ја потресува кревката...