6 C
Skopje
15.11.2018 - 5:54

Ознака: апарати за дишење

Лекарите го исклучија од апаратите за дишење, но малиот Алфи трет...

Продолжува драмата во Ливерпул, каде 23-месечниот Алфи Еванс веќе трет ден е жив и покрај тоа што лекарите од болницата „Алдер Хеј“ го исклучија...