1.3 C
Skopje
18.11.2018 - 20:03

Ознака: антоан гризман

Гризман ќе ги открие плановите до Мундијалот

ласините околу евентуалниот трансфер на Антоан Гризман од Атлетико Мадрид се најинтересни во овој период, особено ако се има предвид фактот дека за францускиот...

Херојот на Атлетико го остави својот омилен клуб без трофејот на...

Освојувањето на Лига Европа, кај Антоан Гризман веројатно предизвика измешани чувства, со оглед на тоа што головите на францускиот фудбалер за Атлетико Мадрид, го...