1.5 C
Skopje
19.1.2020 - 21:19

Ознака: антидијабетско дејство

Зошто да го започнете денот со ѓумбир?

Иако појадокот е еден од најважните оброци во денот, сепак пред да појадувате, воопшто не би било погрешно да консумирате ѓумбир. Оваа суперхрана има...