-5.2 C
Skopje
17.1.2022 - 1:47

Ознака: ана вучковиќ

Промоција на романот „Југослав“ од Ана Вучковиќ

Промоција на романот „Југослав“ од Ана Вучковиќ од Србија ќе се одржи утре (26.10.2021) со почеток во 20 часот во киното „Фросина“ во Младинскиот...