20.1 C
Skopje
15.9.2019 - 22:58

Ознака: Алекс Ших

Оставајќи ги децата без наследство, тајкунот им пренесе важна порака

Наследникот на најголемата агенција за недвижнини во Хонгконг, Алекс Ших, не поседува сопствен дом. Покрај тоа, тој нема да го наследи ниту уделот што...