-6.2 C
Skopje
26.1.2022 - 6:37

Ознака: Александар Кашќелан

Шилегов се сретна со градоначалникот на Цетиње

Градоначалникот Петре Шилегов денеска се сретна со градоначалникот на Цетиње, Црна Гора, Александар Кашќелан, Амбасадорката на Црна Гора Н.Е. Марија Петровиќ, како и со...