18.8 C
Skopje
12.6.2021 - 23:02

Ознака: алберт бурла

Ковид-19 ќе „стане како грипот“ благодарение на вакцините

Извршниот директор на „Фајзер“ порачува Извршниот директор на „Фајзер“ Алберт Бурла вели дека е уверен оти животот во Европа ќе се врати во нормала насен....