20.5 C
Skopje
1.10.2020 - 18:50

Ознака: адути

Билик и Божовиќ се најсилните адути на Австрија

Левиот и централен бек од редовите на германскиот гигант Кил, Билик, е суперѕвезда и нов лидер, кој сезонава постигна 35 гола во ЛШ и...

Кандидатури се редат, адути се кријат

Во текот на денешниот ден треба да биде решена една од серијата непознати поврзани со претседателските избори. Имено, се очекува опозициската партија ВМРО-ДПМНЕ официјално...