27 C
Skopje
20.9.2018 - 15:11

Ознака: Адонис Георгиадис

Георгиадис: Нема да има договор со Скопје

Панос Каменос се сили и вели дека нема да гласа, затоа што знае дека нема да има договор со Скопје, смета потпретседателот на грчката опозициска...