11.8 C
Skopje
24.9.2021 - 23:09

Ознака: Австралијка

Австралијка приведена на скопскиот аеродром

Државјанка на Австралија ноќеска била приведена на скопскиот аеродром, откако при извршена пасошка контрола и проверка во службените евиденции било констатирано дека го има...