Нападнато 25-годишно момче во старата скопска чаршија

380

Утрово околу 1 часот по полноќ, три лица физички нападнале 25-годишен скопјанец.

Според пријавеното, нападот се случил пред угостителски објект во Старата скопска чаршија.

МВР во дневниот билтен соопшти дека презема мерки за расчистување на случајот.