Момче било нападнато од четири лица пред кафуле во Скопје

156

Во 04.30 часот изутринава во СВР Скопје, Д.С.(23) од Скопје пријавил дека во 00.50 часот пред угостителски објект на ул.„Македонија“ бил физички нападнат од четири лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информира полицијата.